جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

حضور هاشم ناظمی جلال مدیر حج و زیارت کردستان در فرودگاه همدان برای رهسپاری زائرین عمره مفرده

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان هاشم ناظمی جلال مدیر حج و زیارت استان کردستان بعد از ظهر روز یکشنبه چهاردهم دیماه در جمع زائرین عمره مفرده شرکت های خدمات زیارتی حرمین کردستان و شریعت بیجار در فرودگاه همدان حضور یافت و از نزدیک در جریان امورات فرودگاهی زائرین قرار گرفت. گفتنی است پیش از این یک کاروان استان کردستان در تاریخ 4 دیماه بصورت مشترک با کاروانی از استان همدان به مقصد فرودگاه جده اعزام شدند و اولین پرواز مستقل استان کردستان روز یکشنبه مورخ 14/10/93 راس ساعت 19:30 از فرودگاه همدان به مقصد فرودگاه جده صورت گرفت . مدیر حج و زیارت کردستان در جمع صمیمی زائرین در خصوص تلاش های صورت گرفته برای برقراری پرواز های عمره از ایستگاه پروازی همدان ، از مسئولین سازمان حج و زیارت ، مدیریت حج و زیارت استان همدان ، مدیریت و پرسنل فرودگاه همدان و سایر مسئولین استانهای همدان و کردستان تقدیر و تشکر کرد. لازم به ذکر است پرواز های عمره مفرده استان کردستان در سنوات گذشته از ایستگاه پروازی کرمانشاه انجام می شد که با توجه به بعد مسافت برای شهرستان های سقز ، بانه ، بیجار ، قروه و ... و همچنین بروزپاره ای مشکلات زیر ساختی در آن فرودگاه به استان همدان منتقل شد.  

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.