جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

شروع ثبت نام مرحله دوم عمره از 16 بهمن ماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این اطلاعیه آمده است :
با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده، پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، ثبت‌نام متقاضيان داراي اولويت تشرف در گروه‌هاي مرحله دوم عمره سال ۱۴۳۶ هجري قمري (پروازهاي حدفاصل ۹۳/۱۲/۲۱ تا ۹۴/۰۳/۲۶) از تاريخ ۹۳/۱۱/۱۶ به‌ترتيب در هر استان انجام مي‌شود.
الف)مشمولين ثبت‌نام:
آن‌دسته از افراد و دارندگان كارت ثبت‌نامي ملي و ملت كه در سامانهfakher.haj.irاقدام به درج اطلاعات نموده و اينك وضعيت اعزام سرگروه و همراهان آنان (طبق اولويت اعلامي ذيل) با رنگ سفيد مشخص گرديده باشد، به‌شرح جدول زمان‌بندي ذيل (درقالب اولويت‌هاي اصلي و ذخيره تعيين شده) امكان رزرو و انتخاب پرواز را خواهند داشت.
اولويت‌هاي فوق چنانچه ظرف مهلت تعيين‌شده براي ذخيره و ثبت‌نام اوليه اقدام ننموده يا در مهلت ۷۲ساعت بعداز رزرو براي ثبت‌نام قطعي به دفاتر زيارتي مراجعه ننمايند رزرو آنان باطل و ظرفيت خالي گروه‌ها برابر جدول زمان‌بندي ذيل از ساير اولويت‌ها تكميل مي‌گردد.
استان‌‌هاي مركزي، هرمزگان، همدان، يزد، قزوين، گلستان، خراسان جنوبي، خراسان شمالي و حج و زیارت کاشان؛ اولويت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۱۶/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
استان‌‌هاي تهران، البرز؛ اولويت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۷/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
استان‌‌هاي اردبيل، ايلام، بوشهر، زنجان، سيستان و بلوچستان، فارس، كردستان، كرمان، كهكيلويه و بويراحمد، گيلان، لرستان؛ اولويت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۸/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
استان‌‌هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اصفهان، كرمانشاه، چهارمحال و بختياري، خوزستان، سمنان؛ اولويت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز يكشنبه ۱۹/۱۱/۱۳۹۳به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
استان‌‌هاي خراسان رضوي، مازندران، قم اولويت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۰/۱۱/۱۳۹۳به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
درصورت عدم رزرو و ثبت نام، ظرفيت گروه‌ها دراين مرحله از اولويت‌هاي بعدي تكميل ميگردد.
اولويت ذخيره تا ۴۰۰ از ۹ صبح روز ۲۵/۱۱/ ۱۳۹۳ مي‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه فاخر به نشانيfakher.haj.irمراجعه كنند.
دعوت از اين اولويت‌ها صرفاً در اين مرحله و فقط به منظور مراجعه به سامانه فاخر و اطلاع از ظرفيت خالي در گروه‌ها و ثبت نام در صورت تمايل مي‌باشد و درصورت تكميل گروه‌ها ثبت‌نام متوقف و تعهدي براي ثبت‌نام وجود ندارد.
درصورت عدم تكميل برخي از ظرفيت‌ها، اولويت‌هاي ۴۰۱ به بعد نيز به‌همين روش در سامانه فاخر ازسوي دفاتر حج و زيارت براي اطلاع از ظرفيت‌هاي خالي گروه‌ها و ثبت‌نام فعال مي‌گردد.
توجه: تشرف معمترين در هرزمان منوط به صدور به موقع رواديد ازسوي سفارت كشور عربستان سعودي و تأييد جداول پروازي مي‌باشد.

ب)تاريخ درج اطلاعيه‌ها:
متقاضيان مي‌توانند به منظور اطلاع از فهرست دفاتر زيارتي، تاريخ پرواز و گروه‌هاي قيمتي حدوداً سه روز قبل از ثبت‌نام عمومي در هر استان (از ۱۳/۱۱/۱۳۹۳ تا ۱۷/۱۱/۱۳۹۳) به پايگاه اطلاع‌رساني مديريت حج و زيارت استان محل سكونت خويش مراجعه نمايند؛ ضمناً تاقبل از شروع ثبت‌نام، هيچ يك از اين دفاتر مجاز به پذيرش متقاضيان و اخذ مدارك از آنان به‌هيچ وجه و تحت عناوين ذخيره و ليست انتظارنبوده و ثبت‌نام اوليه فقط در روز و ساعت اعلام‌شده صرفاً ازطريق سامانه مربوطه انجام خواهد شد.

ج/ نحوه ثبت‌نام و مدارك لازم:
در سالجاري بستر لازم براي تقاضاي تشرف به عمره با مراجعه مستقيم به سامانهfakher.haj.irفراهم مي‌باشد. قطعاً تأكيد مينمايد تا قبل از شروع ثبت نام قطعي در كاروان‌ها قبلاً به سامانه مذكور مراجعه و نسبت به تكميل اطلاعات اوليه و اخذ كلمه كاربري و رمز ورود به سامانه اقدام و سپس با انتخاب و تأييد كاروان مورد نظر با دريافت برگه رزرو جا براي نهايي نمودن ثبت‌نام اوليه خود حداكثر ظرف مدت ۷۲ ساعت به كارگزار مربوط مراجعه نمايند.
هرگونه رزرو و ثبت‌نام اوليه براي اعضاي گروه از سوي سرگروه با استفاده از كد ملي و كلمه عبور سرگروه امكان پذير خواهد بود. از اينرو لازم است سرگروه‌ها با مراجعه به سامانه فاخر وضعيت گروه را به مرحله ثبت‌نام در كاروان‌ها رسانده باشند.
قطعي نمودن ثبت‌نام منوط به مراجعه به كارگزار مقصد در مهلت تعيين‌شده به همراه مدارك مورد نياز (قيد شده در برگه رزرو جا) خواهد بود. ازاين‌رو چنانچه قبلاً افراد اقدام به درج اطلاعات خود و همراهان ننموده باشند ابتدا مي‌بايست مراحل اوليه را درسامانه مذكور طي نموده و سپس اقدام به انتخاب تاريخ پرواز و رزرو جا درگروه پروازي مورد نظر نمايند.
هزينه‌هاي سفر مشمولين تشرف كه بخش اصلي آن شامل هزينه ارزي و ريالي سفر و بليت هواپيمايي و بخش ديگري از آن كه شامل هزينه جلسات آموزشي، هزينه‌هاي اداري كارگزاران، مدير و معاون راهنما مي‌باشد طي قبض مابه‌التفاوت توسط متقاضي در بانك عامل قابل واريز خواهد بود كه بر اساس ظرفيت هرگروه/ ايستگاه پروازي/ مقصد/ گروه قيمتي تعيين گرديده است و مي‌بايست برابر قيمت‌هاي مصوب دفتر حج و زيارت، اين جدول در محل ثبت‌نام كارگزار نصب و قابل رويت باشد.
كليه دفاتر خدمات زيارتي در سراسر كشور آمادگي دارند تا درصورت تمايل و مراجعه متقاضيان، از طريق سامانه مذكور قبلاً با درج اطلاعات (تشكيل گروه و دريافت كلمه كاربري و رمز عبور براي متقاضيان) و رزرو جا و ثبت نام اوليه براي افراد واجد شرايط اقدام نمايند. ليكن مجدداً تأكيد مي‌نمايد اين مراحل را مطلقاً به روز ثبت نام قطعي موكول ننمايند.
به منظور جلوگيري از هرگونه اختلال در انجام رزرواسيون، تغيير استان محل اعزام در سامانه فاخر در پنج روز اشاره شده براي ثبت نام، ميسر نخواهد بود.
جهت تسهيل در صدور رواديد و جلوگيري از تأخير و مشكل احتمالي تأكيد مي‌گردد كليه افرادي‌كه پروازهاي انتخابي آنان از ۲۱/۱۲/۱۳۹۳ تا ۲۰/۱/۱۳۹۴ مي‌باشد، لازم است گذرنامه (داراي اعتبار هفت ماه از تاريخ پرواز) خويش را هنگام مراجعه به دفتر زيارتي جهت قطعي نمودن ثبت‌نام ارائه نمايند.

کلمات جستجو:

فیش حج,اخبار حج,اخبار حج عمره,اخبار حج تمتع,اخبار عمره,اخبار فیش حج,اخبار فیش حج عمره,اخبار حج وزیارت,ثبت نام عمره,ثبت نام فیش حج عمره,ثبت نام مرحله دوم عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.