جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

صدور روادید حجاج ابلاغ شد

رییس سازمان حج و زیارت از ابلاغ دستورالعمل صدور روادید حجاج اعزامی سال جاری به دفاتر حج سراسر کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ «سعید اوحدی» در این باره افزود: کار اجرایی صدور روادید حجاج از هفته دوم شوال آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه صدور روادید تمتع در کنسولگری های عربستان در تهران و مشهد انجام می گیرد، ادامه داد: ظرفیت تمام کاروان های حج در سراسر کشور تکمیل شده و امیدواریم بر اساس برنامه ریزی ها صدور روادید زایران حج در هفته دوم شوال صورت گیرد.
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، اعزام حجاج امسال از اول شهریور ماه آغاز خواهد شد و آخرین گروه حجاج، چهارم محرم - 26 مهر ماه - به کشور باز می گردند.
وی با بیان اینکه ایران جز نخستین کشورهایی است که ویزای حجاج آن به صورت الکترونیکی صادر می شود، افزود: ویزاهای الکترونیکی بصورت بارکد دار صادر شده و از امنیت و دقت بیشتری در مقایسه با قبل برخوردار است.
رییس سازمان حج و زیارت گفت: امسال، بیش از 64 هزار نفر از هموطنان در قالب زائر، خدمه، پزشک و نیروهای ستادی به حج اعزام خواهند شد.

کلمات کلیدی:

فیش حج, فروش فیش حج, روادید حجاج, اخبار حج, اخبار حج عمره, اخبار عمره, اخبار ویزای حجاج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.