جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

افتتاح فرودگاه جديد مدينه منوره

 

پادشاه عربستان رسما فرودگاه جديد مدينه منوره را افتتاح كرد.فرودگاه جديد مدينه منوره در زميني به زيربناي چهار ميليون متر مكعب احداث شده است كه به گفته مقامات سعودي به افزايش سطح خدمات رساني به مسافران كمك مي كند.ظرفيت جذب مسافر در فرودگاه بين المللي جديد مدينه منوره، در مرحله نخست، هشت ميليون نفر، در مرحله دوم، هجده ميليون نفر و در مرحله سوم كه بالاترين ظرفيت آن است، از چهل ميليون نفر فراتر خواهد رفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از سایت حج ، روزنامه سعودي عكاظ نوشت: ملك سلمان بن عبدالعزيز فرودگاه جديد محمد بن عبدالعزيز مدينه منوره را افتتاح كرد. بر اساس اين گزارش، در مراسم افتتاح فرودگاه جديد مدينه منوره(كه در حقيقت تكميل فرودگاه قديمي است)فيصل بن سلمان امير مدينه، سليمان بن عبدالله الحمدان رئيس هواپيمايي سعودي و ديگر مسئولان سعودي حضور داشتند. پادشاه سعودي با بيان اين كه باعث افتخارش است كه در شهر پيامبر(ص) حضور مي يابد، اعلام كرد: كشور عربستان از امنيت و آرامش برخوردار است. وي به بيان دلايل ناميده شدن فرودگاه مدينه منوره به نام محمد بن عبدالعزيز(يكي از فرزندان عبدالعزيز آل سعود موسس حكومت آل سعود در عربستان) اشاره كرد و افزود: دوست دارم تا به شما اين اطلاعات را بيان كنم تا مردم مدينه بدانند چرا نام فرودگاه مدينه، به نام امير محمد بن عبدالعزيز ناميده شده است. شاه سعودي در ادامه از اماكن و قسمت هاي مختلف فرودگاه جديد مدينه منوره بازديد كرد. فرودگاه جديد مدينه منوره در زميني به زيربناي چهار ميليون متر مكعب احداث شده است كه به گفته مقامات سعودي به افزايش سطح خدمات رساني به مسافران كمك مي كند. سليمان بن عبدالله الحمدان رئيس هواپيمايي سعودي، فرودگاه جديد مدينه منوره را گذرگاه مسافراني دانست كه وارد مدينه منوره مي شوند كه به گفته وي، اولين فرودگاه در فهرست فرودگاه هاي جديد عربستان است. وي تعداد فرودگاه هاي عربستان را 27 فرودگاه دانست و گفت: هواپيمايي سعودي براي توسعه مستمر اين فرودگاه ها تلاش مي كند. به گزارش عكاظ، ظرفيت جذب مسافر در فرودگاه بين المللي جديد مدينه منوره، در مرحله نخست، هشت ميليون نفر، در مرحله دوم، هجده ميليون نفر و در مرحله سوم كه بالاترين ظرفيت آن است، از چهل ميليون نفر فراتر خواهد رفت. اين فرودگاه، اولين فرودگاهي در عربستان است كه به طور كامل از طريق بخش خصوصي احداث شده است.

 

کلمات کلیدی:

اخبار حج, اخبار حج عمره, خرید و فروش فیش حج, اخبار فرودگاه مدینه

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

 
> >>

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.