جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

 نام‌نويسي۵۰ هزار نفر دانشگاهي براي اعزام به عتبات
رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان اعلام كرد: با پايان يافتن مهلت ثبت نام چهاردهمين دوره عتبات دانشگاهيان، افزون بر ۵۰ هزار نفر متقاضي تشرف به عتبات عاليات شده‌اند كه نتايج قرعه‌كشي براي اعزام ۱۲ هزار نفر از اين تعداد به زودي اعلام مي‌شود.به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدرضا فقيهي، رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از پايان ثبت‌نام چهاردهمين دوره اعزام عتبات دانشگاهيان خبر داد و گفت: ۵۰۸۳۵ نفر از دانشگاهيان براي حضور در اين سفر مقدس ثبت نام كردند.وي افزود: ۱۰۴۶۷ پسر مجرد، ۶۸۶۶ دختر مجرد، ۲۶۲۲۴ دانشجوي متاهل، ۴۲۱۱ كارمند دانشگاه و ۳۰۶۷ استاد دانشگاه در اين دوره ثبت نام كردند. قرعه‌كشي از ثبت‌نام كنندگان انجام شده كه نتيجه آن به زودي اعلام مي‌شود.فقيهي در نشست خبري قبل از آغاز ثبت نام‌ها گفته بود كه در اين دوره ظرفيت اعزام ۱۱۵۰۰ نفر در قالب ۲۷۸ كاروان فراهم شده است. اعزام‌ها از ۵ بهمن آغاز مي‌شود و تا آخر فروردين ادامه خواهد داشت.هزينه سفر زميني حدود ۹۷۰ هزار تومان و هزينه سفر هوايي حدود يك ميليون و ۵۰۰ هزار تومان است. براي كاروان دختران مجرد فقط اعزام هوايي پيش بيني شده است.

 

 

کلمات جستجو:

فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فیش حج مکه, اولویت فیش حج عمره 

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.