جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

امکان واگذاری (نقل و انتقال) انواع فیش حج

آگاهی از شرایط نقل و انتقال

هر فردی که قصد دارد عازم سفر حج گردد، معمولا بایستی اطلاعات خود را در سایت سازمان حج و زیارت ثبت نماید. جهت نقل و انتقال نیز این سازمان سامانه تشرف را، راه‌اندازی نموده است که متولی امور حج و زیارت  شناخته می‌شود و صرفا تنها مرجعی است که دارای صلاحیت صدور مجوز واگذاری است. این سازمان، با هدف توسعه دولت الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری، و نیز همچنین با هدف تسهیل و تسریع در انجام امور، کاهش دادن نقش واسطه‌ها، امکان شناسایی نمودن و بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌ها در زمینه واگذاری و یا مشخص نمودن اولویت‌های تشرف به حج تمتع برای افرادی که به دلایل متعددی قصد واگذاری(نقل و انتقال) و یا تهیه این اولویت‌ها را دارند، سامانه ای تحت عنوان تشرف را راه‌اندازی کرده است. در این سایت هدف بیشتر آگاهی دادن و ثبت  نمودن درخواست متقاضیانی که قصد واگذاری دارند و یا با هدف تهیه اولویت تشرف به حج تمتع در استانی که ساکن هستند به این سایت مراجعه کرده اند، است.پس از ثبت نهایی اطلاعات افراد، مسئولیت  اطلاعاتی که در سامانه ثبت شده برعهده فرد متقاضی است و سازمان حج در این زمینه عهده دار مسئولیتی نمی ‌باشد. کلیه اقداماتی که در سایت انجام می‌شود به صورت قانونی است و تحت نظر بازرسان سازمان حج و زیارت است. در سامانه تشرف امکان پرسش و پاسخ در زمینه مسائل مربوط به واگذاری فیش حج فراهم آمده است. همچنین افرادی که تمایل دارند در زمینه سازمان حج و زیارت اطلاعاتی داشته باشند در قسمت درباره ما می‌توانند این اطلاعات را مطالعه نمایند. در نهایت افراد متقاضی، به عنوان واگذارکنندگان و متقاضیان به عنوان دریافت کنندگان اولویت حج تمتع در آغاز با مراجعه به درگاه اینترنتی بالا به ثبت اطلاعات خود و درخواست‌شان می‌پردازند و پس از احراز هویت و تأیید شدن هر یک از مراحل، به یکی از دفاتر خدمات زیارتی معرفی می‌گردد. در این دفاتر امور مربوط به واگذاری قبوض ودیعه‌گذاری حج انجام می‌شود.

امکان واگذاری (نقل و انتقال) انواع فیش حج

 

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.