جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

فروشندگان فیش حج مراجع رسمی و غیررسمی

خرید و فروش انواع فیش حج از طریق مراجع رسمی و غیررسمی مانند سایت دیوار و شیپور و امثالهم انجام می‌شود. برخی اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز موسساتی که برخی دارای مجوز و برخی فاقد مجوز از سازمان حج و زیارت هستند اقدام به راه‌اندازی سایت برای خرید و فروش انواع حج کرده و در آن امکان در بخش فروش می توان به بخش درخواست فیش حج رفت و ثبت خرید و فروش بلیط مکه را انجام داد.

فروشندگان فیش حج مراجع رسمی و غیررسمی

جهت فروش برگه حج امروزه علاوه بر مراجع رسمی و غیررسمی که به صورت حضوری به متقاضیان خدمات ارائه می‌نمایند سایت‌های اینترنتی نیز راه اندازی شده است که در آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ارائه جدیدترین قیمت فیش حج با اولویت اعزام یا نزدیک به اعزام
  2. دریافت لیست افرادی که متقاضی فروش فیش مکه هستند
  3. ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه خرید رسیدحج
  4. معرفی دفاتر فروش و یا دفاتر جواز دار فروش قبض حج
  5. معرفی راه‌های خرید فیش حج بی واسطه و مستقیم
  6. ارائه شماره تماس افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به فروش فیش حج می کنند.

در حقیقت فروش فیش حج نباید مبلغی بیش از مبلغ ثبت نامی باشد، در این صورت فروش آن خلاف قانون است. بعد از آنکه فروشنده و خریدار با یکدیگر توافق انجام دادند، به محضر می روند و در محضر نقل و انتقال قانونی فیش حج می‌تواند انجام شود. بعد از آن به دفاتر رسمی فیش مکه که نام و آدرس آن‌ها در سایت سازمان حج و زیارت آمده است می‌روند و فروش حج به شکل قانونی انجام می ‌ذیرد. تا اولویت 600 برای فروش فیش به افرادی غیر از خانواده درجه یک صورت می‌پذیرد. خرید و فروش این فیش در سالیان گذشته به ویژه  خرید و فروش فیش عمره بسیار کم شده است، اما متوقف نیز نشده است.  

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.