جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

قیمت فیش حج تمتع در شهرستان ها و استان تهران

قیمت فیش حج عموما به شکل توافقی اعلام می‌شود. بر این اساس ثابت نمی‌باشد و در نوسان است. همانطور که در بالا اشاره شد حج تمتع(حج واجب) است که اشخاصی که از نظر مالی تمکن دارند باید این مناسک را انجام دهد و اگر امسال نتوانست و در سال تمکن پیدا کرد باید به جا آورد و فیش حج را تهیه کند. چنانچه در سایت سازمان حج و زیارت با قیمت‌های مصوب ثبت و نام نکرده باشید می‌بایستی از افراد حقیقی و حقوقی نسبت به خرید این فیش اقدام نمائید. قیمت فیش حج سال ۹۸ از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان متغیر می‌باشد. پیشنهاد می‌شود افراد در آغاز در استان خود جستجو کنند و بعد اگر نتوانستید فیش مناسبی با قیمت خوبی پیدا کنید در شهرهای دیگر بگردید. به روزترین قیمت‌ها در بازار آزاد حضوری در دست دلالان و در سایت‌های اینترنتی فروش وجود دارد.

خرید فیش حج از سایت‌های اینترنتی به قیمت فیش حج تمتع

خرید فیش حج از سایت‌های اینترنتی

امروزه سایت‌های بی شماری در زمینه خرید و فروش برگه حج فعالیت دارند. در این سایت‌ها امکان مشاهده شماره تماس افرادی که فیش‌های خود را با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسانند وجود دارد. سایت‌های اینترنتی امکان دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه مقایسه قیمت‌ها را برای افراد فراهم آورده‌اند. با ورود به برخی از این سایت‌ها امکان ثبت سفارش و درخواست خرید انواع فیش حج به صورت برخط وجود دارد. بدین شکل به جای مراجعه به دلالان و یا دفاتر زیارتی می‌توان به شکل غیرحضوری با پرداخت کمترین قیمت و صرف کمترین زمان نسبت به خرید حج اقدام نمود. افرادی که از طریق سایت سازمان حج و زیارت اقدام به خرید این فیش می‌کنند مبالغ مصوب شده‌ای را نزد بانک ملی یا ملت به ودیعه می‌گذارند و مدت زمانی در انتظار می‌مانند تا قرعه کشی توسط بانک انجام شده و زمان اعزام آنها مشخص شود. اما افرادی که به دلایل مختلف قصد تشرف دارند و از طریق مجاری رسمی اقدام به خرید نکرده‌اند به خرید از راههای غیررسمی مبادرت می‌کنند. در سایت‌های اینترنتی خرید و فروش فیش حج، امکان مقایسه قیمت‌ها از سوی افرادی که قصد فروش فیش خود را دارند وجود دارد و برخی اوقات فروشندگان فیش مکه خود را با مواردی ماشین و غیره معاوضه می‌نمایند.

قیمت خرید و فروش این فیش‌ها بی واسطه یا با واسطه بسیار می‌تواند متفاوت باشد. قیمت فیش‌های حج تمتع و عمره مفرده با هم تفاوت دارد و می‌توان در این خصوص از بخش مشاوره‌های سایت‌های اینترنتی درزمینه ارزان‌ترین قیمت و اماکنی که می‌توان از آنها این فیش‌ها را خریداری نمود، کمک گرفت. راه دیگر استعلام قیمت و مقایسه قیمت‌ها با یکدیگر مراجعه یا تماس تلفنی با دفاتر جواز دار در زمینه خرید و فروش فیش‌های حج هست که معمولا آدرس یا شماره تماس آنها در سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید و فروش رسید حج موجود است. امروزه وجود اپلیکیشن‌هایی همچون تلگرام و واتس آپ و غیره کار خرید و فروش و استعلام قیمت این نوع فیش‌ها را به شدت تسهیل کرده است و با سرچ ساده‌ای در اینترنت می‌توان به گرفتن قیمت از این راه پرداخت.

 

کلمات مرتبط کلیدی:  فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج تمتع تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.