جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

قیمت فیش حج عمره

سایت فیشحج : معمولا قیمت فیش حج در بانک های ملی و ملت با اولویت اعزام بیشتر از قیمت فیش حج نزدیک به اعزام است. قیمت فیش حج عمره آزاد نیز در بازار توسط دلالان مشخص می شود و بسیار بیشتر از مبلغی است که افراد از مجاری قانونی این فیش را خریداری کرده اند. قیمت فیش حج در شهرها و استان های کشور هم می تواند متفاوت باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی در تعیین آن نقش بسزایی دارند. الویت فیش های حج عمره در تهران برای اعزام تا الویت فیش های حج عمره درشهرستان ها برای اعزام فرق می کند.

اولویت فیش های حج عمره در شهر تهران به منظور اعزام با این اولویت در شهرستان ها جهت اعزام متفاوت است. اعزام به حج عمره بر اساس الویت می باشد. قیمت بلیط حج بنا به الویت فیش حج عمره قیمت گذاری می شود و مبلغی که برای ودیعه گذاری نزد بانک سپرده گذاری شده در این قیمت گذاری نقش دارد. همچنین قیمت فیش حج عمره میان خریدار این فیش و فروشنده به شکل توافقی است. جهت تشرف به حج عمره هزینه ها را می توان به دو بخش تقسیم کرد: محاسبات مالی و محاسبات ارزی. 

نرخ ارز برای انجام حج عمره توسط دولت در سامانه ی نیما ارائه می شود که این مبلغ در سال 98 برای حج عمره مبلغ 7000 تومان اعلام شد و مورد تصویب قرار گرفت. در سال99 نیز با موافقت دولت، هزینه های ارزی زائرانی که در این سال ثبت نام نموده اند و وجه آن را به شکل کامل واریز کرده اند، برای حج  سال آینده افزایشی نخواهد داشت. قیمت فیش حج عمره در سال 98 از بیست و یک میلیون تومان تا بیست و سه میلیون تومان متغیر بود و بعدا به این هزینه، هزینه ریالی هم اضافه شد.

قیمت فیش حج عمره

قیمت حج عمره با توجه به اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و توسط سازمان برنامه و بودجه کشورمشخص می گردد. سازمان حج و زیارت پس از اخذ این مبالغ، مبلغ ریالی تصویب شده از سوی ارگان های بالا را به شماره حساب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز خواهد کرد. هر ساله تلاش های خوبی در زنینه کنترل قیمت فیش حج از سوی نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت  و رئیس سازمان حج و زیارت صورت می گیرد و تلاش می شود قیمت تصوئیب شده در هرسال کنترل شود. این قیمت برای هر فرد متقاضی با توجه به اولویت اعزام متفاوت خواهد بود.

قیمت فیش مکه عمره در اولویت های تهران با شهرستان ها متفاوت هست. این قیمت با توجه به افزایش و کاهش تعداد زائرین اعزامی نیز ممکن است تغییر کند. عمدتا قیمت حج عمره میان فروشنده و خریداری که فروشنده شخصی است به جز سازمان حج و زیارت به شکل توافقی تعیین می شود. بعد ازتوافق حاصله خریدار و فروشنده به دفاتر کارگذاری سازمان حج و زیارت مراجعه می کنند . طرفین باید این دقت نظر را داشته باشند که کارگذاری ها در تعیین قیمت حج مکه هیچ گونه دخل و تصرفی ندارند. طرفین در صورت بروز هر گونه مشکل و تخلف می بایستی مساله را با نیروی انتظامی در جریان بگذارند و مراقب افراد سودجو و دلالان نیز باشند. در این زمینه می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از افرادی که در این زمینه به ارائه مشاوره های تخصصی می پردازند کمک و راهنمایی بگیرید.

 

 

کلمات مرتبط کلیدی:

فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.