جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

تمتع بندردیر اعزامی سال 1400 در صورت اعزام فروشی

شماره تماس مالک فیش 09176296787

نوع آگهی : فروش فیش حج تمتع اصل

نوع فیش : واجب

تعداد فیش تمتع : یک عدد

نام بانک صدور فیش حج واجب : 

وضعیت سود حساب سپرده علی الحساب بلیط حج تمتع:

مقدار ودیعه در حساب سفر واجب :

سال ثبت نام و خرید فیش حج : سال 1385

استان و شهر دارنده  قبض حج : استان بوشهر - شهر بندردیر

قیمت پیشنهادی فروشنده فیش مکه : توافقی

علت انتقال دهنده قبض حج :

تاریخ ثبت آگهی در سایت فیشحج : روز چهارشنبه 24 دی ماه - سال 1399

تمتع بندردیر اعزامی سال 1400 در صورت اعزام فروشی 09176296787
تمتع بندردیر اعزامی سال 1400 اعزام فروشی

چگونگی انتقال فیش حج تمتع

شما برای انتقال فیش حج تمتع باید به خوبی در مورد شرایط و نکاتی که در مورد آن وجود دارد آشنایی داشته باشید. امروزه بسیاری از افراد هستند که نمی توانند و یا قصد رفتن به مکه را ندارند. آنها بر همین اساس فیش خریداری شده خود را به فروش می رسانند. برای فروش فیش حج تمتع در سایت فیشحج.com آگهی رایگان ثبت کنیدو یا فروش فیش حج عمره باید به خوبی هر یک از موارد مهم و ضروری که در مورد انتقال دادن آن وجود دارد را شناسایی کنید. در صورتی که به این نکات دقت نداشته باشید نمی توانید فیش را به صورت قانونی جابجا کنید، همچنین قیمت مناسبی را هم دریافت نخواهید کرد.

آن دسته از افرادی که می خواهند اقدام به انتقال فیش حج نمایند باید از طریق مراکز زیارتی اقدام کنند. در این صورت هیچ ایراد و مشکلی در کارشان به وجود نمی آید. دقت داشته باشید که شما هرگز انتقال دادن فیش حج تمتع را نباید به دلالان بسپارید. آنها به صورت قانونی در این مورد رفتار نمی کنند و امکان دارد یک فیش حج را به چندین نفر ارائه دهند. بنابراین باید بدانید قانونی بودن انتقال فیش حج یکی از اصلی ترین و مهمترین  مواردی است که باید به آن دقت و توجه زیادی داشته باشید./

 

کلمات کلیدی مرتبط: فیش حج, خرید و فروش فیش حج بندردیر, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.