جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش عمره اولویت 406 از بیرجند برای فروش

شماره تماس 09059059814

آگهی فروش قبض حج عمره اصل

نوع فیش مکه : عمره

نام بانک صادرکننده عمره : بانک ملت

تعداد فیش : تک فقره

شماره نوبت عمره : 406

وضعیت قیمت توافقی :  بدون تخفیف

مقدار ودیعه حساب : هشتصد تومنی

شرایط سود حج عمره:

استان و شهر نقل و انتقال قبض حج : استان خراسان جنوبی شهر بیرجند

قیمت پیشنهادی قطعی شخص فروشنده فیش حج : 3.5 تومن

علت فروشنده برای خرید و فروش فیش عمره :

تاریخ درج آگهی در سایت : روز 5شنبه 25 دی ماه - سال 1399

فیش عمره اولویت 406 از بیرجند برای فروش - تلفن 09059059814
فیش عمره اولویت 406 از بیرجند برای فروش

 

نکته کلیدی از انتقال فیش حج تمتع در قیمت

شما برای انتقال دادن فیش حج عمره باید نکات مهم در سایت فیشحج را بدانید و یا فیش حج تمتع باید به خوبی برخی از موارد و نکات بسیار مهمی ار در نظر داشته باشید. این نکات و موارد را آن دسته از کارشناسان و مشاورانی که در این زمینه فعالیت دارند به شما ارائه می دهند. شما می توانید از کارکنان سازمان حج و زیارت و یا آن دسته از افرادی که در مراکز زیارتی فعالیت دارند راهنمایی های لازم را در مورد انتقال فیش حج تمتع بپرسید. با این وجود بهتر است در این مطلب برخی از نکات را بیان کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. یکی از اصلی ترین و مهمترین مواردی که زمان انتقال حج تمتع باید به آن دقت داشته باشید قیمت فیش حج می باشد. شما زمان خریداری فیش اولین پرسشی که در ذهن تان به وجود می آید این است که قیمت آن فیش چند می باشد. شما باید بدانید قیمت فیش بستگی به قیمت ارز است و هرچه که بهای دلار بالاتر برود هزینه خریداری فیش حج هم بالاتر می رود. به همین دلیل است که امروزه تنها آن دسته از افرادی که توانایی مالی دارند و می توانند  به سفر حج می روند. تمکن مالی برای رفتن به حج یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی است که شما باید به آن دقت داشته باشید./

 

کلمات مرتبط آگهی : فیش حج, قیمت فیش حج بیرجند, خرید فیش حج بیرجند, فروش فیش مکه بیرجند

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.