جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

الزام دارندگان حج تمتع سال 99 برای به روز رسانی اطلاعات

به گزارش سایت فیش حج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت و به منظور برنامه ریزی برای تشرف زائرین در سنوات آینده، ضرورت دارد ودیعه گذاران حج تمتع با مراجعه به سامانه https://reserve.haj.ir برای ویرایش، تکمیل و به روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند.
همچنین سامانه ای به نشانی https://tasharof.haj.ir برای تسهیل واگذاری اسناد و نقل و انتقال فیش های ودیعه گذاری حج تمتع راه اندازی شده که هر فرد با مراجعه به آن می تواند درخواست خود را نسبت به واگذاری یا تهیه قبض، درج و در ادامه، روند نقل و انتقال را در حیطه محل سکونت به صورت غیرحضوری دنبال کند.

الزام دارندگان حج تمتع سال 99 برای به روز رسانی اطلاعات

فیش حج, نقل و انتقال فیش حج, فرآیند حج تمتع, قیمت فیش حج تمتع 99, تهیه قبض حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.