جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

خبر تعلیق حج برابر افزایش قیمت فیش حج گردید

 

بر اساس اعلام و بازدید و اطلاع رسانی ها به مدیر سایت فیش حج: خبر رسمی تعلیق حج عمره تحول عظیمی در قیمت ها و افزایش باور نکردنی در قیمت عمره گردید به نحوه ای است که در بعضی از استان ها تا ده میلیون ریال عمره بالا رفته است و کمترین تغییر قیمت فیش حج عمره پنج میلیون ریال افزایش داشته است ولکن قیمت فیش حج تمتع نیز تا بیست میلیون ریال افزایش یافته است.

مهندس علی پور این تغییر را بی سابقه اعلام نموده و علت این امر را درخواست خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع و ازدحام  جهت خرید فیش حج با قیمت پایین و فروش زیاد و بی سابقه اذعان داشتند.

مدیر سایت با اعلام اینکه در ثبت فروش ها و خرید های فیش حج تلاش خواهد شد امیدوار شدند که همه کاربران و بازدید کنندگان سایت فیش حج راضی باشند.

وی اعلام نمودند در بعضی از سایت ها برای اینکه قیمت فیش حج کاهش یابد به ترفندهای مختلفی مبنی بر کاهش خبر دادند ولی همان طور که میدانید با تعلیق اعزام حج قیمت ها تغییر یافته است امیدوارم کاربران خریدار فیش حج بتوانند زودتر فیش حج خود را به قیمت مناسب تهیه نمایند.

ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای همه ی حجاج داشته اند اذعان داشته اند در سریعترین زمان ممکن مشکل اعزام به حج برطرف خواهد شد با پیگیری های شبانه و روزی سازمان حج و زیارت مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

 

کلمات کلیدی:

اخبار حج, اخبار حج عمره و تمتع, اخبار - فیش حج, فیش حج, تعلیق حج, خرید و فروش فیش حج,خرید فیش حج, فروش فیش حج, افزایش قیمت حج عمره و تمتع

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.