جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

 هزینه سفر به عتبات در ماه رمضان کاهش یافت

 مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از حذف برنامه پیش ثبت نام زائران برای سفر عتبات عالیات عراق در ماه رمضان خبر داد و اعلام کرد: هزینه سفر به عتبات عالیات عراق در ماه رمضان نسبت به سایر دوره ها تا ۱۵ درصد کاهش می یابد. طراحی سایت مدیرکل عتبات سازمان حج: هزینه سفر به عتبات در ماه رمضان کاهش یافت سفر > زیارتی - همشهری آنلاین : مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از حذف برنامه پیش ثبت نام زائران برای سفر عتبات عالیات عراق در ماه رمضان خبر داد و اعلام کرد: هزینه سفر به عتبات عالیات عراق در ماه رمضان نسبت به سایر دوره ها تا ۱۵ درصد کاهش می یابد. به گزارش ایسنا، محسن نظافتی اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی قبلی در هر دوره برای اعزام دوره بعدی پیش ثبت‌نام انجام می‌شد که در این دوره به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان ، برنامه پیش ثبت‌نام اعزام به عتبات عالیات حذف شده است و تمام متقاضیان اعزام در ماه رمضان به عتبات اعزام می‌شوند. وی اضافه کرد: هر زائری که در این مدت بخواهد برای اعزام به عتبات اقدام کند، ثبت‌نامش قطعی خواهد بود و متقاضیان در گروه‌های ۱۳ یا ۲۲ روزه به عتبات اعزام می‌شوند. نظافتی گفت: کسانی که به عتبات اعزام می‌شوند اگر در قالب گروه ۱۳روزه باشند می‌توانند 10 روز را در عتبات روزه بگیرند و اگر در قالب گروه ۲۲ روزه اعزام شوند، ۱۰ روز در کربلا و ۱۰ روز در نجف اشرف خواهند بود؛ برنامه این گروه طوری تنظیم شده که زائران، لیالی قدر را در نجف اشرف و یا کربلای معلی خواهند بود. وی همچنین اظهار کرد: طبق وعده‌ رییس سازمان حج و زیارت، در این دوره از سفر عتبات هزینه‌ها تا ۱۵ درصد کاهش خواهد یافت و به‌زودی بسته‌های پیشنهادی و قیمت‌های جدید از طریق سازمان حج و زیارت در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. نظافتی گفت: بیشتر اعزام‌های این دوره به صورت زمینی خواهد بود و تنها دو ایستگاه پروازی تهران و مشهد برای سفرهای هوایی استفاده خواهند شد که زائران استان‌های سمنان ، قزوین، همدان، قم، تهران، مرکزی، کرج و کاشان از فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر استان‌های همجوار خراسان رضوی از مشهد اعزام خواهند شد.

 

 کلمات جستجو:

سازمان حج و زیارت,اخبار حج,خرید فروش فیش حج,خرید و فروش فیش حج عمره,خرید فروش فیش حج عمره,خرید فیش حج

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

 
> >>

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.