جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

نکته های کوتاه از خریدفروش فیش حج

هزینه ای که محضر اعلام می کند :

 شما زمانی که فیش آزاد حج تمتع را خریداری می کنید باید برای واگذار کردن آن به محضر بروید. در این صورت خیالتان راحت است که فیش را خریداری نموده و به صورت قانونی به نام شما می باشد. محضری که سند قانونی خرید فیش را برای شما ثبت می کند می تواند قیمت آزاد فیش حج تمتع را بر اساس عوامل مهمی که وجود دارد مشخص نماید. بنابراین اگر شما در این مورد اطلاعات زیادی ندارید بهتر است با افرادی که در محضر هستند مشورت کنید آنها قیمت درست و اصولی را جهت خرید به خریدار و فروشنده اعلام می کنند. در این صورت دو طرف از خرید فیش حج رضایت خواهند داشت.

نکته های کوتاه از خریدفروش فیش حج

خمس تعلق گرفته به فیش :

یکی از دیگر عواملی که روی قیمت آزاد فیش حج تمتع تاثیر می گذارد خمس تعلق گرفته به فیش خریداری شده می باشد. یکی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن دقت داشته باشید این است که در این مورد بهتر است با مرجع تقلید خود مشورت کنید. هر یک از مراجع تقلید در این زمینه پاسخ های متنوعی ارائه داده اند. برخی از آنها بیان نموده اند که به آن فیش خمس تعلق می گیرد و برخی از آنها هم بیان داشته اند زمان خرید باید برای آنکه حج شما مرود قبول قرار گیرد خمس آن را هم بپذیرید. اگر فردی ثروت داشته باشد بهتر است این فیش را خریداری کرده و خمش آن را هم پرداخت کند، چرا که بر او حج واجب است.

کلام آخر :

شما برای خرید فیش آزاد حج می توانید با قیمت مشخص شده ای که سازمان حج و زیارت اعلام نموده است آن را خریداری کنید. اگر شما در مورد قیمت فیش حج تمتع اطلاعات کافی ندارید، بهتر است با مشاوران و کارشناسان سازمان مشورت کنید تا آنها قیمت تصویب شده جهت خرید را به شما اعلام نمایند./

 

کلمات مرتبط کلیدی:

فیش حج, فیش حج تمتع, فیش حج عمره, فیش حج 1400 قیمت, خرید و فروش فیش حج تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.